Відбувся ЗЕМЕЛЬНИЙ ФОРУМ за участю Президента України В.Зеленського. На форумі виступили Прем’єр-міністр О.Гончарук, Міністр фінансів О.Маркарова, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Т.Милованов, Голова комітету з питань аграрної та земельної політики Верховної Ради М.Сольский та інші.
Владою презентовано концепцію - усне бачення моделі ринку землі. Ринок землі частково може запрацювати вже за рік, з 1 жовтня 2020 року. В Україні вперше з’явився план земельної реформи. Накал у залі - будь-здоров!!! Основне застереження від фермерів - не допустити іноземців до українського ринку землі! З позитивного боку - анонсуються фінансові інструменти для фермерів. Проте, швидкість з якою це хочуть запровадити - насторожує. Продавати зможуть Українські компанії та Українські громадяни. Але при цьому українські компанії можуть бути засновані іноземцями, і це знову-ж таки лякає більшість фермерів, бо ця Земля вже ніколи не буди належать українцям.
Основна ЗАДАЧА знайти оптимальну модель від якої виграють українці!

Описание сортов Грецкого ореха

от SRL «Gospodarul-Rediu» (директор Киктенко Н.Ф.)

ШАНОВНІ ДРУЗІ,

Ви плануєте розпочати омріяний та неодноразово прорахований Вами проект - посадити ГОРІХОВИЙ САД свого життя!

                              всеукраїнська громадська організація                                            

    «УКРАЇНСЬКА ГОРІХОВА

АСОЦІАЦІЯ»

наймасштабніша подія в період міжнародного форуму

          AGROPORT EAST KHARKIV 2019 (10-12.10.2019)

ВИЗНАЧАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ РОКУ

… Вместо предисловия. Открывая википедию, читаем: ЭПОПЕЯ - сложная, продолжительная история чего-либо, включающая ряд крупных событий…

Одним из крупных событий на садоводческом небосклоне, о котором более двух недель назад опубликовали ряд крупнейших СМИ – это появившаяся официальная информация на сайте Минагрополитики о том, что 12 июля состоялось заседание комиссии Минагрополитики по вопросам государственной поддержки развития виноградарства, садоводства и хмелеводства, по результатам которого принято распределение средств на сумму 119,8 миллионов гривен для компенсации расходов на посадочный материал 112 садоводческим субъектам хозяйствования.

Subcategories